Euro deťom hymna: „Vôkol nás sú anjeli“

„Vôkol nás sú anjeli, hoc krídla im chýbajú,
nedokážu lietať, no strach z výšky nemajú… “

Naše detičky, ktoré v EURO DEŤOM n.f. podporujeme, sú našimi anjelikmi, stále usmiatymi, šťastnými a hoci im nebolo dopriate 100% zdravie, veríme, že spoločnými silami im dokážeme pomôcť a podporiť ich na tejto neľahkej ceste za zdravím.
Prvýkrát táto skladba odznela na Benefičnom koncerte ZUŠ E.Suchoňa v Pezinku s názvom: „Kvietok pre mamu“. Koncert bol venovaný všetkým mamimkám, aj maminkám našich detičiek z Euro deťom n.f., ktoré sa s obetavosťou a láskou starajú o našich anjelikov, za čo si zaslúžia obrovský obdiv a úctu.

Autorkou textu je Martina Jančovičová, skladbu zhudobnil pedagóg ZUŠ E.Suchoňa Pezinok – Marián Mráz a nacvičila s detským speváckym zborom p. Eva Rosenberger, za čo im patrí obrovská vďaka. Ďakujeme veľmi pekne p. riaditeľke Márii Neuzerovej, že nám tento projekt umožnila zrealizovať.

Najviac sa však chceme poďakovať z celého srdiečka – DEŤOM, ktoré hrali a spievali túto skladbu s obrovskou snahou a láskou, pre svojich kamarátov z EURO DEŤOM n.f., pre všetkých ľudí s veľkým a dobrým srdcom, za čo si aj zaslúžili na koncerte veľký aplaus. Veď napokon posúďte sami.

„Pridaj sa k nám, spojme sily a pomôžme spoločne tým, ktorí to najviac potrebujú.“ ĎAKUJEME.