Benefičný koncert „KVIETOK PRE MAMU“

Dňa 11. mája 2016 sa v Dome kultúry v Pezinku konal v spolupráci so ZUŠ E. Suchoňa a Euro deťom n.f. – Benefičný koncert s názvom: „Kvietok pre mamu“.
Detičky si pri príležitosti sviatku Dňa matiek pripravili niekoľko hudobných, speváckych i tanečných vystúpení, ktoré s láskou venovali všetkým maminkám.
Po prvýkrát tu zaznela HYMNA Euro deťom n.f., s názvom: „Vôkol nás sú anjeli“, ktorej autorkou je Martina Jančovičová, zhudobnil ju pedagóg ZUŠ E.Suchoňa – Marián Mráz a nacvičila s detským speváckym zborom p. Eva Rosenberger, za čo im patrí obrovská vďaka.
Sólisti Julka Brezinová, Sárka Danielová a Dávidko Nagy predviedli bravúrny spevácky výkon.
Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať všetkým pedagógom a žiakom ZUŠ E. Suchoňa v Pezinku za úžasnú spoluprácu, predovšetkým však pani riaditeľke Márii Neuzerovej, že nám tento projekt umožnila zrealizovať.

Na záver koncertu sa detičky mohli pofotiť s maskotom „SRDIEČKO“ a ochutnať úžasné a lákavé koláčiky, ktoré nám s láskou napiekli šikovné cukrárky z cukrárne MY CAKES zo Senca. (www.mycakes.sk) Ďakujeme za ochotu.

Tento koncert bol venovaný aj maminkám našich detičiek z Euro deťom n.f., ktoré si zaslúžia obrovský obdiv a úctu.
Na to ako sa stať dobrou mamou nás nikto nenaučí v žiadnej škole, neexistuje na to žiadna veľká kniha, je na to potrebné len veľké srdce. A práve vďaka ľuďom s takýmto veľkým srdcom sa nám podarilo na koncerte do fondu vyzbierať 340,17 eur na podporu zdravia detí v Euro deťom n.f.
ĎAKUJEME