NÁDHERNÉ GESTO – BEH pre EURO DEŤOM n.f.

Že je beh zdravý, asi všetci vieme. Má neskutočne veľa pozitívnych účinkov pre zdravie človeka a pomáha nám pri zlepšení celkového zdravotného stavu. O to úžasnejšie je behať nielen pre svoje zdravie, ale zároveň dokázať myslieť aj na choré deti, ktoré žiaľ behať nedokážu.

 

Beh BSG pre Euro deťom
Celá táto akcia vznikla na konferencii spoločnosti BROKER SERVICE GROUP, kde okrem iného padla aj téma dôležitosti fyzického zdravia. Jeden zo zúčastnených hypotekárnych špecialistov navrhol, že by spolu mohli začať behávať, aby si posilnili svoje fyzické zdravie. Aby sa vzájomne vedeli povzbudzovať, motivovať a vidieť kto koľko už odbehol, stiahli si všetci jednu aplikáciu, v ktorej medzi sebou zdieľali svoje výkony, čo pre nich bolo veľmi motivujúce.

 

Bezci BSG pre Euro deťom

A tu vznikol ďalší nápad, že za každý odbehnutý kilometer dá jednotlivec 1 euro do pokladničky, a teda budú BEHAŤ NIELEN pre svoje zdravie, ale POMÔŽU hlavne tým, ktorí to najviac potrebujú. To ich ešte viac motivovalo a tak si všetci spoločne dali túto výzvu na mesiac a podarilo sa im odbehnúť takmer 1000 kilometrov.
ĎAKUJEME, všetkým zúčastneným zo spoločnosti BROKER SERVICE GROUP za úžasný nápad, odhodlanie a veľké srdce.

 

Party po behu BSG pre Euro deťom
Vďaka tejto akcii sa im podarilo spoločne vyzbierať 990 eur, ktoré sme sa rozhodli darovať 3,5 ročnému Šimonkovi Henčekovi zo Spišskej Novej Vsi, ktorý bojuje s Detskou mozgovou obrnou, lisencefáliou a epilepsiou. Vďaka tomu bude môcť absolvovať špeciálne terapie, rehabilitácie a tiež zakúpiť lieky a osobitnú stravu, na ktorú je vzhľadom na svoj zdravotný stav odkázaný.
O pár dní osobne Šimonka navštívime a veríme, že sa mu podarí opäť posunúť na jeho ceste za zdravím o krok vpred.

ĎAKUJEME z celého srdca. Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať!
Euro deťom n.f.