Deň krásy a zdravia

Dňa 06.03.2016 pri príležitosti MDŽ organizovalo Euro deťom n.f. v spolupráci s Labyrint Senec charitatívnu akciu s názvom Deň krásy a zdravia.

Tí čo k nám zavítali mohli svojej tváričke dopriať dokonalý make-up, vlasom dokonalý účes, nechtom manikúru a telu príjemnú masáž. Nechýbalo ani odborné poradenstvo liečivej sily prírody, dentálnej hygieny, meranie tlaku a cukru, zdravej výživy, pohybu a zdravého životného štýlu. Celá akcia sa niesla v príjemnom duchu a všade vládla dobrá energia. Veď prečo aj nie? Spoločnými silami sme podporili dobrú vec.
Celý výťažok zo vstupného spolu s tombolou v celkovej výške 205,50 eur poputuje pre zdravotne postihnuté detičky, ktoré EURO DEŤOM n.f. podporuje – na náklady nevyhnutné k ich liečbe. Ďakujem všetkým, ktorí sa tohto podujatia zúčastnili a pomáhali. Ako bonus sme mali možnosť ochutnať pravé, domáce pečené zákusky My Cakes – Ing.Katarína Zimermanova a taktiež od Denisky Macichovej – DENY Torty.

ĎAKUJEM VŠETKÝM, ktorí boli súčasťou tohto projektu, svojou prácou a úsilím nezištne pomohli a podporili túto akciu.
Monika Kovťuková s tímom Mary Kay
Henrieta Matúšová Kaderníctvo
Diana Kočnárová – manikúra, Wellnea
Mária Kubišková – masáž
Jozefína Fuseková – Doterra – esenciálne oleje
Jana Turanská – Dentálna hygiena
Ďakujeme lekárni T-MED a skvelému tímu Expreska Senec.
O zachytenie tejto skvelej atmosféry na fotografiách sa postarala Dominika Šimonová. Svoju prácu vrátane maľovania portrétov prišla odprezentovať Katka Domenyová. O detičky v detskom kútiku bolo maximálne postarané vďaka Danke Lisoňovej.

ĎAKUJEME, že nám POMÁHATE POMÁHAŤ!

Koláž Deň zdravia a krásy